Kas ir jāzina, iegādājoties velosipēdu internetā

Ievietots by Davis Paipa

 

Kas Jāzina iegādājoties velosipēdu internetā

Joprojām neesi pārliecināts, vai droši ir iegādāties velosipēdu internetā? Tad lasi tālāk!

Kad jāiegādājas velosipēds, svarīgi ir zināt, no kā un no kurienes tas nāk. Kvalitāte tāpat kā mazumtirgotāja iepriekšējie uzstādījumi velosipēdam ir ļoti svarīgs nosacījums. Pirms velosipēda izsūtīšanas, pārdevējam jāveic noteikti drošības pasākumi un pārbaude, taču saņēmējam jāveic pārējās korekcijas pirms došanās uz ceļa. Pēc visa tā, velosipēda iegāde internetā ir tikpat droša kā fiziskā veikalā un sazināties ar pārdevēju ir viegli arī pēc pirkuma veikšanas. Velosipēda iegādei internetā ir arī papildu greznība- to var darīt sēžot ērtā dīvānā.

Šajā rakstā var izlasīt par to, kā rīkojamies mēs, Velo-veikals.lv, jo mēs nevaram garantēt, ka visi interneta velosipēdu mazumtirgotāji dara tāpat.


Kad velosipēds tiek saņemts

Lielākajai daļai mazumtirgotāju ir augstākā līmeņa darbnīcas un pieredzējuši mehāniķi. Visus mūsu velosipēdus mēs saņemam tieši no piegādātāja, pēc tam tie tiek nosūtīti uz mūsu pašu Libau Bike darbnīcu mehāniķu pārbaudei, kuriem ir pat līdz 10 gadiem pieredze velosipēdu montāžā un remontā. Velosipēdu daļas, riepas un bremzes, kā arī visus uzgriežņus un skrūves pārbauda divreiz. Lūk, kā tas notiek:


 • Pārnesums

 • Neatkarīgi no tā, vai velosipēdam ir ķēdes vai iekšējais rumbas pārnesums, svarīgi ir, lai tas darbojas tā, kā tam vajadzētu. Pārnesumi, kas ir pareizi pielāgoti, uzlabo braukšanas efektivitāti un komfortu. Ja pārnesums ir grabošs, vajadzētu uzreiz griezties pie mehāniķa pirms problēma pasliktinās.


 • Riepu pielāgošana

 • Riepas ne vienmēr ir pareizi uzstādītas, kad velosipēds tiek piegādāts no ražotāja. Mēs to visu neatstājam bez uzmanības, tāpēc pirms piegādājam velosipēdu, pārliecināmies, ka tie ir pareizi uzstādīti. 


 • Bremžu pielāgošana

 • Gan mehāniskās, gan hidrauliskās bremžu sistēmas ir jāpielāgo un jāpārbauda kvalificētam velosipēdu mehāniķim, lai garantētu 100% drošību. Lieki teikt, ka mēs pārbaudām katra velosipēda bremzes pirms tos izsūtām klientam.


 • Noslēguma pārbaude

 • Šeit mūsu mehāniķi rūpīgi pārbauda visas skrūves, bremzes, balstiekārtas elementus, gultņus un ķēdes jeb visu, kas ir svarīgs drošībai. Katrs izsūtīšanai sagatavotais velosipēds ir izturējis mūsu mehāniķu kvalitātes kontroli, un tas ir apstiprināts ar mehāniķa parakstu uz saņemtā iepakojuma.


  Kas jādara, kad velosipēds tiek saņemts


  Būtu lieliski, ja varētu vienkārši atvērt kasti un sēsties uz velosipēda, vai ne? Tomēr, lai velosipēds piegādes ceļā netiktu bojāts, tā priekšējo riteni, stūri un pedāļus parasti noņem no rāmja. Tas ir nepieciešams tikai un vienīgi, lai pēc iespējas vairāk aizsargātu jauno divriteni.

  Šī iemesla dēļ pirms došanās ceļā ar jauno velosipēdu ir svarīgi rūpīgi veikt pēdējās korekcijas mājās. Mēs nosūtām visus nepieciešamos rīkus un detaļas, kā arī skaidras instrukcijas ar attēliem un detalizētu montāžas rokasgrāmatu.

  Pat ar detalizētas rokasgrāmatas palīdzību dažas detaļas var būt sarežģīti uzstādīt, īpaši, ja nekad iepriekš velosipēds nav montēts.

  Opinion of experienced experts
  Free Return to Store
  Secure Shopping
  24.7 Help Center
  Jūs esat veiksmīgi kvalificējies atlaidei
  Salidzini.lv logotips Latvijas interneta veikali