PREČU APMAKSA

Par mūsu veikalā iegādātajām precēm iespējams samaksāt šādos veidos:

1. Bankas pārskaitījums
Pārskaitījumu iespējams veikt jebkurā bankas elektroniskajā internetbankā vai aizejot uz jebkuru bankas filiāli.
Statusa maiņa uz „Apstiprināts”, Jūs saņemsiet paziņojumu e-pastā ar datiem, kas nepieciešami, lai veiktu pārskaitījumu, kā arī maksājuma summu. Pasūtījuma turpmākā darbība notiks pēc apmaksas saņemšanas bankas kontā. Lūdzam pievērst uzmanību, ka bankas pārskaitījumi var ilgt līdz vienai darba dienai.
Uzmanību! Maksājums tiek veikts ar bankas kontu latviešu valodā!

 

2. Apmaksa ar bankas karti piegādes laikā
Izvēloties šo apmaksas veidu, apstiprinātais pasūtījums parasti ir realizējams, un preces piegādājamas 1-3 darba dienu laikā. Maksājot par precēm skaidrā naudā, norēķināsieties nevis pasūtījuma laikā, bet Jūsu pasūtītās preces piegādes brīdī. Šis kurjera pakalpojums maksā +4 EUR. Tas pieejams tikai tad, ja preces piegādā kurjers.
Atsevišķos gadījumos var tikt pieprasīts bankas pārskaitījums garantijas/avansa iemaksai par pasūtīto preci, bet atlikušo summu var samaksāt kurjeram skaidrā naudā, saņemot preci.
Uzmanību! Ja par pasūtījumu vēlaties maksāt kurjeram, pārliecinieties, ka Jums ir derīga bankas karte.

 

4. Paysera tiešo maksājumu sistēma
Pēc pasūtījuma iesniegšanas jūs tiksiet novirzīts uz Paysera maksājumu sistēmu. Tajā jums jāizvēlas banka, no kuras vēlaties veikt maksājumu, un jāapstiprina iepriekš izveidotais maksājums. Maksājumu var veikt dažu minūšu laikā. Maksājumu var veikt tieši ar Paysera, ja esat klients vienā no šīm bankām: Paysera, AB Swedbank banka; AB SEB banka; AB Luminor | DNB banka; AB Luminor | Nordea banka un Danske banka.
Citu banku klientiem vajadzētu izvēlēties un maksājumu veikt ar bankas pārskaitījumu.

Pieejamie Zīmogi

Pieredzējušu Ekspertu Viedoklis
Bezmaksas Atgriešana Veikalā
Droša Iepirkšanās
24.7 Palīdzības Centrs
Jūs esat veiksmīgi kvalificējies atlaidei
Salidzini.lv logotips Latvijas interneta veikali