Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no diviem preces saņemšanas veidiem:

  • ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta OMNIVA pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem (pakomātu adreses)
  • komforta piegāde – kurjers piegādā pasūtīto preci Jūsu norādītajā adresē

Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā. Maksimālais piegādes termiņš ir līdz 7 darba dienām. Ja kāda iemesla dēļ piegādes termiņš var pārsniegt 7 darba dienas, par to tiks informēts klients. Piegādes izmaksas, ja tādas tiek piemērotas, tiek pieskaitītas pie preces vērtības, veicot pasūtījumu.

Pirkumam, kura kopējā summa mazāka par 100 Eur un piegādes tiek piemērota piegādes maksa, atkarībā no preces saņemšanas veida. Pirkumiem, kuru kopējā vērtība lielāka par 100 Eur, piegāde Latvijas teritorijā ir bez maksas.

VELOSIPĒDU piegāde norādītajā adresē notiek, izmantojot Venipak kurjera pakalpojumus. VELOSIPĒDS ir sagatavots ekspluatācijai, transportēšanas vajadzībām iepakots kartona kastē un izņemts priekšējais rats, sēdeklis, pedāļi un noliekta stūre.

Pasūtīto preci nepieciešams izņemt 4 darba dienu laikā no brīža, kad esam jūs paziņojuši, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

Pieejamie Zīmogi

Pieredzējušu Ekspertu Viedoklis
Bezmaksas Atgriešana Veikalā
Droša Iepirkšanās
24/7 Palīdzības Centrs
Jūs esat veiksmīgi kvalificējies atlaidei
Salidzini.lv logotips Latvijas interneta veikali