Atteikuma tiesības
 • Veicot pirkumu internetveikalā Liobaubike, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesības neattiecas juridiskajām personām.
 • Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties! Ja plānojat izmantot atteikuma tiesības tās izmantošanas termiņā, Jums ir tiesības preci lietot tik, cik tas ir nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā), bez redzamām lietojuma pazīmēm.
 • Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos
 • Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē interneta veikals Libaubike par savu lēmumu atteikties no līguma. Pieteikt atteikumu Jūs varat aizpildot Atteikuma veidlapu vai rakstot iesniegumu brīvā formā latviešu vai angļu valodā uz e-pastu libaubike@gmail.com 
Atteikuma radītās sekas

 

 • Ja jūs atteiksieties no līguma, mēs jums atmaksāsim no jums saņemtos maksājumus par iegādāto preci (piegādes izmaksas netiek atmaksātas)
 • Jums preces jānodod Libaubike veikalā Libau Bike, Liepāja, Raiņa iela 35, LV-3401, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā sākot no dienas, kopš jūs esat tās saņēmis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis kā saņēmēju, ir saņēmusi preces valdījumā. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ uz veikalu Libau Bike, Liepāja, Raiņa iela 35, LV-3401, pirms 14 dienu termiņa beigām.

Nosūtot preces atpakaļ uz veikalu, izmantojot kurjerpastu, Jūs piekrītat Libaubike vienpusēji konstatētajam preces vizuālajam stāvoklim un komplektācijai preces saņemšanas brīdī. Turpmākās pretenzijas par to, ka tas, Jūsuprāt, neatbilst tam, kā nosūtījāt, tiks uzskatītas par nepamatotām, tāpēc rekomendējam preces nodot klātienē, Libau Bike, Liepāja, Raiņa iela 35, LV-3401

 • Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.
 • Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību.
 • Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

 

Gadījumi, kuros nevar izmantot atteikuma tiesības, Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:
  • preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;
  • preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;
  • prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš.

  Pieejamie Zīmogi

  Pieredzējušu Ekspertu Viedoklis
  Bezmaksas Atgriešana Veikalā
  Droša Iepirkšanās
  24/7 Palīdzības Centrs
  Jūs esat veiksmīgi kvalificējies atlaidei
  Salidzini.lv logotips Latvijas interneta veikali